Lifetime Warranty

 Lifetime Warranty

 

czyli dożywotnia gwarancja na Twoje umiejętności.

Jesteśmy jedyną szkołą masażu w Polsce która udziela takiej gwarancji na największą ilość szkoleń.

Ale co to właściwe oznacza dla Ciebie?

Lista korzyści jest długa.

Niezależnie czy uczysz się z nami jednego wybranego masażu czy korzystasz z pakietu szkoleń, niezależnie czy jesteś na kursie indywidualnym czy w grupie, niezależnie czy korzystasz z dofinansowania czy uczysz się prywatnie, sam czy z drugą osobą- korzyści dotyczą Cię zawsze.

Przede wszystkim możesz powtarzać każdy ukończony kurs tyle razy ilo masz ochotę. DOŻYWOTNIO. BEZPŁATNIE.BEZ LIMITU. 

W ten sposób masz gwarancję że twoja wiedza i umiejętności będą na najwyższym poziomie, zawsze zgodnie z najnowszą wiedzą.

Możesz ćwiczyć do woli aż staniesz się mistrzem w swojej dziedzinie pod okiem naszych trenerów, a taka praktyka jest bezcenna. Możesz obserwować zajęcia i robić notatki lub uczestniczyć aktywnie szlifując masaże do perfekcji. 

Jeśli pojawią się nowe materiały szkoleniowe w postaci skryptów. schematów, filmów czy zdjęć - każdorazowo wyślemy je do Ciebie lub udostępnimy je do Twojego użytku w sieci.

Jeśli stworzymy szkolenie z podobnej tematyki które mogłoby Ciebie zainteresować dowiesz się o tym pierwsza. Wyślemy zaproszenie na kurs first edition w obniżonej cenie tylko dla naszych absolwentów. Dla Ciebie. 

Wreszcie jeżeli będziesz wprowadzać konkretny masaż do Twojej działalności pomożemy stworzyć szczegóły nowego przedsięwzięcia od marketingu, poprzez przepisy po wyposażenie gabinetu oraz ,,kruczki " techniczne, które pomogą Ci zabłysnąć z nietuzinkowymi masażmi na tle konkurencji.

Jeśli na szkolenie powtórkowe przyprowadzisz ze sobą nową osobę będzie mogła ona skorzystać ze szkolenia w mocno obniżonej cenie, tak, jakbyście zgłosili się w parze na pierwsze szkolenie!!

Zainteresowani?

Przemiłą atmosferę naszych szkoleń tak docenianą przez uczestników dorzucamy gratis, staramy się zawsze udostępnić także zakwaterowanie na miejscu jeśli tylko mamy dostępne miejsca. Wszystko dla Twojej wygody. Nasza misja nauczania z pasją najlepszych masażystów trwa nieprzerwanie od 16 lat i pozwala ludziom realizować marzenie własnym gabinecie masażu. Twoje marzenie.

Jeśli chcesz powtórzyć jekiekolwiek szkolenie sprawdż w zakładce KALENDARZ KURSÓW kiedy się odbędzie a następnie 1-2 dni przed kursem napisz do nas na szkola-masazu@home.pl - potwierdzimy wolne miejsca. Zabierz ze sobą certyfikaty- każdorazowo dopiszemy Twoje godziny praktyki lub nowy kurs, to może być przydatne dla pracodawcy oraz dla Twojej pewności siebie. Także w niektórych krajach jak Niemcy czy Norwegia ważna jest konkretna ilość godzin szkolenia z poszczególnych masaży.

BEZPŁATNIE, BEZ LIMITU, DOŻYWOTNIO, TRIGGER. do zobaczenia...