oferty specjalne

OFERTY SPECJALNE

 

KURS INDYWIDUALNY

 ZAPISUJĄC SIĘ TERAZ NA KURS INDYWIDUALNY W POZNANIU ZAKWATEROWANIE OTRZYMASZ W PREZENCIE!
WYBIERZ SZKOLENIE INDYWIDUALNE, KIEDY CHCESZ I JAKIE CHCESZ!
TY WYBIERASZ!!
 PRYWATNE SZKOLENIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA!
Zrób sobie mądry prezent i zdobądź zawód z przyszłością

 

 

OFERTA Europejska

Specjalne wydanie pakietu MAX w Poznaniu. Przyjeżdżasz do Polski i chcesz właściwie wykorzystać czas?- mamy dla Ciebie kurs specjalny: Pakiet Max w specjalnej ofercie
Uwaga z myślą o osobach mieszkających za granicą na tym kursie WSZYSTKIE certyfikaty po angielsku i niemiecku bez dopłat!! Stół do masażu GRATIS! 

 

 

OFERTA INDYWIDUALNA

Nie masz czasu? Nie lubisz zajęć grupowych? Masz nieprzewidywalny czas pracy? Mieszkasz daleko? Lubisz gdy nauczyciel poświęca uwagę wyłącznie Tobie?

 

Zorganizujemy dla Ciebie kurs indywidualny - kiedy chcesz, jaki chcesz, jak długo chcesz, gdzie chcesz- wybór należy do Ciebie!

 

 

 

PAKIET GIGANT W SPECJALNEJ CENIE

 

Zapraszamy na kurs w pakiecie GIGANT w nowym roku. Jeżeli zgłosisz teraz 2 osoby na szkolenie w pakiecie Gigant w Poznaniu otrzymacie specjalną obniżkę aż o 1/3 ceny WSPÓLNEGO szkolenia!! Zyskujecie tym samym aż 4000zł!! Taka okazja tylko teraz z okazji urodzin Centrum Szkoleniowego Trigger w Poznaniu. Dodatkowo dla pierwszych osób w pakiecie zapewniamy zakwaterowanie podczas szkolenia oraz profesjonalny stół do masażu w prezencie dla każdego uczestnika. Zadzwoń, zarezerwuj i stań się najlepszy na rynku Zakładając gabinet z partnerem i bezkonkurencyjną ofertą masaży. Daj Sobie szansę na pracę na Światowym poziomie- certyfikaty w 3 językach z logo World Massage Federation oraz Europejski Certyfikat na Druku MEN. Nie przeocz. Oferta przeznaczona dla 2 osób.

 

 

 

OFERTA WEEKENDOWA

 Takiego kursu jeszcze nie było! Specjalnie dla pracujących i uczących się nauka 12 technik masaży jako przygotowanie do prowadzenia własnego gabinetu w soboty i niedziele. 

Zdobywanie nowego zawodu jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Poświęć 3 weekendy co 2 tygodnie aby mieć drugie źródło dochodów !!

Stół do masażu w prezencie.

Napisz do nas

 

-------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

OFERTA WEEKENDOWA

Pakiet WEEKENDOWY nowość

Zapraszamy na Kurs w niepowtarzalnym Pakiecie w weekendy!

Takiego kursu jeszcze nie było! Specjalnie dla pracujących i uczących się nauka 12 masaży oraz manualnych technik dodatkowych jako przygotowanie do prowadzenia własnego gabinetu w soboty i niedziele. 

Zdobywanie nowego zawodu jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Poświęć 3 weekendy aby mieć drugie źródło dochodów!!

Stół do masażu w prezencie.

Kurs OD PODSTAW przeznaczony przede wszystkim dla osób chcących zdobyć nowy zawód i planujących własną działalność od razu po szkoleniu.

Ciesz się dochodową, przyjemną pracą bez zegara i szefa! Kurs odbywa się w soboty i niedziele.

Pakiet zawiera niepowtarzalne techniki masażu:


- masaż I stopnia dodatkowo z elementami głębokich technik mięśniowych i masażem relaksacyjnym,

- masaż II stopnia z masażem terapeutycznym oraz dodatkowo z poizometryczną relaksacją mięśni i technikami masażu OFFICE

- masaż polinezyjski Lomi Lomi,

- masaż japoński Shiatsu,

- masaż tajski z el. terapii manualnej,

- masaż hinduski Shirodara,

- masaż ajurwedyjski Abhianga,

- masaż pałeczkami bambusowymi,

- masaż chiński tui-na,

- masaż aromatyczny czekoladowy GRATIS

Tylko na naszym szkoleniu zyskujesz tak wiele dodatkowych technik które są niezastąpione w pracy masażysty i nie musisz odbywać kolejnych kursów aby być wszechstonnym masażystą. 
Większość naszych terapii wypracowaliśmy przez lata pracy w gabinetach i na oddziałach klinicznych, nie poznasz ich na żadnych innych szkoleniach. Nauczymy Cię także masaży które poznawaliśmy w Indiach, Chinach i Tajlandii a które nie są znane w Europejskich szkołach. Odtąd tajemnice najlepszych fizjoterapeutów i osteopatów będą także twoim narzędziem pracy.
Nasze techniki mają też tę przewagę, że większość wykonasz manualnie bez użycia drogich sprzętów dzięki swoim nowym umiejętnościom. Kursy prowadzą wyłącznie fizjoterapeuci z największym doświadczeniem. Stosujemy Amerykańską metodę modułową, dlatego nauczysz się w 3 weekendy technik manualnych, których uczyłbyś się miesiącami w tradycyjny sposób.

 

Jeśli myślisz o stworzeniu gabinetu z ciekawą ofertą masaży - ten pakiet jest nie do pobicia!!!

 

Nie marnuj swojego czasu i pieniędzy na wielomiesięcznych, przegadanych kursach. 

Nie trać połowy życia na nudne szkolenia bez efektów.

Nie rezygnuj z dotychczasowej pracy!!

 

Dla uczestników pakietu Weekendowego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - otrzymujesz profesjonalny przenośny STÓŁ DO MASAŻU w prezencie!!!

 

Dodatkowo otrzymujesz drugi prezent : szkolenia z technik, które są narzędziem pracy fizjoterapeutów na świecie- GRATIS!!!


Najciekawszy weekendowy pakiet kursów przygotowujący do prowadzenia własnego gabinetu w najniższej cenie w Polsce.

Kurs stworzony z myślą o osobach pracujących i uczących się które chcą szybko i efektywnie nauczyć się dodatkowego zawodu i dzięki przenośnemu sprzętowi mieć możliwość pracy u pacjenta bez ograniczeń czasowych.

Od dziś możesz umawiać się z pacjentami o dowolnej porze i w dowolnym miejscu co daje Tobie pełną niezależność dodatkowej pracy bez konieczności rezygnacji z etatu -NIEZASTĄPIONE!

Poświęć 3 weekendy ucząc się ciekawego i dochodowego zawodu z perspektywą własnego gabinetu lub pracy w spa czy klubie sportowym. 

Przenośny gabinet? A może praca w renomowanym SPA? Pracuj od razu po szkoleniu!
Otrzymujesz międzynarodowe certyfikaty w języku polskim i angielskim sygnowane przez najbardziej prestiżową organizację masażu na świecie World Massage Federation oraz Europejskie zaświadczenie Szkoły Niepublicznej MEN uprawniające do prowadzenia własnego gabinetu na terenie całej UE, cyfrowe materiały szkoleniowe, gratisowe szkolenia z metod których nie poznasz nigdzie indziej i które dadzą Ci przewagę już na starcie oraz profesjonalny przenośny stół do masażu w prezencie w rewelacyjnej cenie 

koszt pakietu 3700zł
(w pakiecie oszczędzasz 3900zł)
UWAGA!!!

Weź ze sobą drugą osobę, a odbędziecie ten kurs w niewiarygodnie niskiej cenie - 3300zł / os.

 

 

Pakiet dostępny także w ofercie indywidualnej 

Kurs od podstaw dla osób bez przygotowania oraz dla masażystów jako kurs doszkalający.

Na życzenie rezerwujemy zakwaterowanie w naszym Centrum Szkoleniowym w Poznaniu na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na miejscu wygodne pokoje, łazienki, kuchnia, wifi, ogród i parking. Do Twojej dyspozycji.

Terminy wszystkich szkoleń znajdziesz w kalendarzu kursów

Nasze kursy możesz DO WOLI powtarzać gratis!

 

 

Aby się zapisać napisz lub zadzwoń

 

Liczba miejsc ograniczona! Grupy kilkuosobowe. Niepowtarzalna okazja!

 Kurs w terminach:

Poznań: sprawdź tutaj

 


KURSY ODBYWAJĄ SIĘ W POZNANIU z zakwaterowaniem na miejscu!

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------- 

 


OFERTA - WEŹ ZNAJOMYCH
Przyprowadź ze sobą 3 osoby na dowolny kurs - odbędziesz go za pół ceny!!

 

Przyprowadź ze sobą 5 osób na dowolny kurs - odbędziesz go GRATIS!!!

 

 

 

OFERTA DLA FIRM

Nasza firma szkoleniowa może pochwalić realizacją wielu kursów przeprowadzonych w ramach programów unijnych ("Kapitał Ludzki") dla prywatnych oraz państwowych placówek i urzędów. Posiadamy bardzo duże doświadczenie we współpracy Urzędami Pracy, placówkami szkoleniowymi, Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie, Urzędami gmin i powiatów. Chętnie współdziałamy również z Organizacjami użyteczności publicznej oraz fundacjami w realizacji szkoleń osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do współpracy firmy oraz instytucje Państwowe dla których istotne jest przede wszystkim doświadczenie partnera oraz zadowolenie klientów.

Cenniki wszystkich kursów dla firm i organizacji ustalane są indywidualnie pod względem  ilości osób, rodzaju oraz miejsca szkoleń - gwarantujemy najlepszą ofertę w kraju.

Zapraszamy do współpracy Centra odnowy biologicznej, sanatoria, SPA, placówki sportowe i fitness, a także Urzędy Pracy oraz wszystkie instytucje państwowe.

 

 

 

 

Złote ręce, anielska cierpliwość, zaangażowanie i kompetencje na najwyższym poziomie! Tak trzymać! Na pewno do Was wrócę :)

Agnieszka M.

 

 
 
]