KURS WAKACYJNY

 

 

 Zapraszamy na specjalną edycję WAKACYJNYCH KURSÓW INDYWIDUALNYCH ALL INCLUSIVE.

 

Kurs powstał z myślą o tych, którzy chcieliby wykorzystać letni urlop na profesjonalny kurs masażu a jednocześnie odpocząć na łonie natury.  Jeżeli lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym- ta oferta jest dla Ciebie- przeczytaj uważnie.  Jeżeli chcesz wykorzystać wakacje aby nauczyć się przyjemnego, dochodowego  zawodu oraz nabyć pełne uprawnienia do prowadzenia własnego gabinetu w krótkim czasie a jednocześnie poczuć wakacyjny klimat  to doskonale trafiłaś- ten kurs spełni twoje oczekiwania.

 

 

 

Proponujemy kursy trwające kilka dni lub tydzień. Masz pełną możliwość wybrania terminu (pod warunkiem że nie został zajęty). Możesz zdecydować kiedy i na jak długo chcesz przyjechać a także jakich masaży chcesz się nauczyć. Na kursie pracujesz całkowicie w swoim tempie z prywatnym nauczycielem i modelką w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach z pełnym wyposażeniem do nauki masaży. W ciągu dnia możesz nauczyć się aż 2-3 masaży! Otrzymujesz pełne uprawnienia do prowadzenia własnego gabinetu potwierdzone Certyfikatem Szkoły Niepublicznej MEN, dokładne  materiały  szkoleniowe oraz możliwość nielimitowanych, bezpłatnych powtórek. Dodatkowo wybierając kurs tygodniowy otrzymasz profesjonalny, przenośny stół do masażu, który pozwoli na pracę od razu po szkoleniu. Zakwaterowanie w pokoju gościnnym na miejscu również otrzymujesz w pakiecie! Masz do dyspozycji całodobowy internet, telewizję, kuchnię, łazienkę oraz słoneczny ogród bez konieczności opuszczania budynku. Ale to nie wszystko- przygotowaliśmy specjalne atrakcje!!

 

 

 

Dla osób które lubią ruch w godzinach rannych bądź popołudniowych udostępniamy kije do nordic walking. Masz okazję na niezapomniane spacery po przepięknym Wielkopolskim Parku Narodowym, który znajduje się 200m od naszego centrum. Możesz przyjechać w pojedynkę lub z osobą towarzyszącą, która także może z Tobą mieszkać i uczyć się masażu bez dodatkowych opłat!!

 

Dodatkowo możecie korzystać z naszego ogrodu z grillem… Możesz wybrać się do Term Maltańskich- największego kompleksu basenów i saun w Polsce!!! Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju wakacyjny kurs do Wielkopolskiego Parku Narodowego ALL INCLUSIVE. Zadzwoń i zamów termin- oferta limitowana ilością miejsc. Oferta obowiązuje w lipcu i sierpniu.

 

Co zyskujesz wybierając ten kurs?

- profesjonalne szkolenie zawodowe z uprawnieniami do prowadzenia własnego gabinetu w całej UE

- naukę masaży z najlepszymi w kraju, prywatnymi nauczycielami w specjalnie przygotowanym centrum szkoleniowym

- największą ilość profesjonalnych masaży na jednym, krótkim szkoleniu z możliwością bezpłatnych powtórek

- dodatkowy dochód po godzinach pracy od razu po kursie

- możliwość zabrania drugiej osoby bez żadnych dodatkowych kosztów

- całkowity wybór terminu i masaży, których chcesz się nauczyć

- profesjonalny  stół do masażu w prezencie

- zakwaterowanie na miejscu w cenie

- korzystanie z udogodnień, ogrodu, grilla, internetu, TV – wszystko w cenie

- Najbardziej pożyteczny i przyjemny urlop w życiu czeka na Ciebie…

 

Czas kursu indywidualnego – tydzień, grupowego-12 dni , koszt 4900zł (wszystko w cenie). Możesz wydać na zwykłych wakacjach lub zainwestować i zacząć zarabiać..- Ty zdecyduj! Dołącz do zadowolonych absolwentów – dołącz do zawodowej elity. Nauka może być prawdziwą, wakacyjną przyjemnością.

 

 

 

A jeżeli wolisz naukę w grupie… Zapraszamy na wakacyjny kurs w kameralnej grupie Pełne uprawnienia do prowadzenia gabinetu oraz stół do masażu gratis. Czas trwania 2 tygodnie. Oferty limitowane- zadzwoń 693-574-232 lub napisz szkola-masazu@home.pl i zarezerwuj najciekawszy, pożyteczny urlop! Zainwestuj w naukę,  odpoczynek i dobrą zabawę. Zapraszamy!!