Centrum Szkoleń

 

 

Zapraszamy do nowych Centrów Szkoleniowych Trigger w Poznaniu i Warszawie. 

 

Od 1 kwietnia dysponujemy nową powiększoną siedzibą Centrum Szkoleniowego w Poznaniu. Czekają na Was pachnące nowością, profesjonalnie przygotowane do nauki masażu pomieszczenia o powierzchni 150m2. Dom zlokalizowany jest na nowoczesnym, spokojnym osiedlu Parkowym i znajduje się 800m od zjazdu z autostrady A2 i 3 km od Górczyna w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Mamy 2 sale szkoleniowe wyposażone w nowoczesny sprzęt do nauki wszystkich masaży, 2 niezależne łazienki, kuchnię, gabinet oraz pokój noclegowy. Na miejscu znajduje się bezpłatny parking, przytulny ogród, dostęp do internetu oraz catering. Dysponujemy także miejscami hotelowymi w pobliżu. W Centrum prowadzimy szkolenia z zakresu wszystkich masaży przygotowujące do prowadzenia własnego gabinetu lub pracy w placówkach np. SPA. Prowadzimy kursy grupowe, także DOFINANSOWANE z Powiatowych Urzędów Pracy w całej Polsce. Przygotowujemy do zawodu w ciągu 2- tygodniowego intensywnego szkolenia prowadzonego autorskimi metodami. Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz międzynarodowy certyfikat MEN uprawniający do prowadzenia gabinetu w UE oraz certyfikaty World Massage Federation w języku polskim i angielskim, materiały szkoleniowe oraz przenośny STÓŁ DO MASAŻU lub zakwaterowanie, abyś mógł zacząć od razu pracować. Wyłącznie w naszej szkole możesz BEZPŁATNIE powtarzać każde szkolenie aby utrwalić umiejętności oraz nabyć niezbędnej praktyki. Pomagamy także w poszukiwaniu pracy w zawodzie dzięki kontaktom z kilkoma tysiącami placówek zajmujących się masażem w Polsce i za granicą, między innymi gabinetów prowadzonych przez naszych absolwentów w całej UE.

 

 

W poznańskiej siedzibie prowadzimy także szkolenia INDYWIDUALNE, które wyróżniają się programem dopasowanym do potrzeb konkretnej osoby. Dzięki temu osoby mieszkające za granicą lub mające niewiele czasu na naukę mogą dokładnie zaplanować swoje szkolenie. Wybierasz termin i masaże, których chcesz się nauczyć, przyjeżdżasz do nas na kilka dni. W tym czasie szkolenie jest dostosowane wyłącznie do Ciebie, uczysz się nawet kilku masaży dziennie pracując z prywatnym nauczycielem i modelką w komfortowych warunkach. Przystosowany, klimatyzowany gabinet z własną łazienką, cateringiem i pokojem noclegowym jest wyłącznie do Twojej dyspozycji, aby maksymalnie wykorzystać czas który u nas poświęcasz. Dzięki temu kurs masaży który w innych szkołach trwa wiele miesięcy w Trigger opanujesz w kilka dni. Opracowaliśmy specjalne metody ćwiczeń które wykorzystują Twoje możliwości w dostosowując się Twojego tempa nauki, ponieważ szanujemy Twój czas. Takie szkolenia są nowością w Polsce, zostały opracowane w ciągu 15 lat naszej działalności. Kilkaset osób prowadzących własne gabinety w UE po takich kursach świadczy, że ta forma nauki ma ogromny potencjał. Takie szkolenie możesz zamówić także z dojazdem do Twojego domu lub gabinetu.

 

 

Z myślą o osobach z innych rejonów Polski od kilku lat cyklicznie prowadzimy także kursy w Warszawie. Szkolenia zarówno grupowe, dofinansowane z PUP jak i INDYWIDUALNE odbywają się zawsze w ścisłym centrum stolicy. Profesjonalni nauczyciele- fizjoterapeuci z dużym doświadczeniem przygotują Cię do pracy masażysty. W Warszawie także możesz wybrać między nauką w grupie dobierając odpowiedni pakiet masaży przygotowany pod kontem Twojej działalności lub zdecydować się na intensywne szkolenie INDYWIDUALNE gdzie wybierasz czas nauki, termin kursu, techniki masażu i regulujesz tempo przyswajania umiejętności wykorzystując maksymalnie czas, który poświęcasz na naukę. Oczywiście jest także możliwość dojazdu do Ciebie. 

 

 

Możesz starać się o pełne DOFINANSOWANIE szkolenia z Powiatowego Urzędu Pracy- jeśli jesteś osobą bezrobotną- napisz do nas, prześlemy dokładną instrukcję.

 

 

W okresie wakacyjnym proponujemy także kursy w malowniczych ośrodkach wypoczynkowych z wyżywieniem i noclegami. Pracujemy dla Was przez cały rok. Możesz skorzystać z kursu w weekendy, intensywnego pakietu szkoleń o określonym profilu masaży lub kursu indywidualnego. Gdzie chcesz i kiedy chcesz. U nas każdy znajdzie kurs dla Siebie. Gwarantujemy zadowolenie i pełen profesjonalizm- zadzwoń lub napisz a znajdziemy kurs także dla Ciebie. Zajmiemy się wszystkim, abyś mogła poświęcić czas wyłącznie na naukę wymarzonego zawodu.  Liczy się dla nas sukces naszych kursantów, którzy od wielu lat do nas wracają poszerzając umiejętności, które wprowadzają do swoich SPA oraz gabinetów w Polsce i Europie. Dołącz do ELITY - zdobądź zawód i pracuj o zaraz. Bez zegara i szefa. Zapraszamy

 

 

Na wszystkie pytania odpowiemy również:

693 574 232

szkola-masazu@home.pl

 

Zespół CF TRIGGER