kursy i nauka masażu

Poniżej znajdziesz pełna listę wszystkich organizowanych przez nas szkoleń zawodowych.

Wśród nich znajdują się dofinansowane kursy masażu dla bezrobotnych lub zarejestrowanych w innych instytucjach, finansujących podobne szkolenia. Dzięki takiej możliwości każda osoba bezrobotna może spełnić swoje marzenie i po ukończeniu naszych spotkań rozpocząć karierę jako fizjoterapeuta.

 

Poza szkoleniami dofinansowanymi organizujemy również kurs masażu tajskiego, relaksacyjnego, chińskiego, dla kobiet ciężarnych i wiele innych. Każdy z nich prowadzony jest przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Podczas zajęć przekazywana jest wiedza na temat nowoczesnych oraz tradycyjnych technik, które następnie uczestnicy mają możliwość wykorzystywać w swojej praktyce.


Nasze szkolenia dla fizjoterapeutów prowadzimy m.in. w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie oraz we Wrocławiu.

 

Dzięki temu osoby z całej Polski mogą skorzystać z naszej oferty i zdobyć swój zawód marzeń już dziś! Szybko, sprawnie i całkowicie bezproblemowo, a przy tym w przyjaznej atmosferze, tworzonej przez profesjonalistów.

 

Proszę wybrać interesujący Państwa kurs masażu: