kursy i nauka masażu

Poniżej znajdziesz listę organizowanych przez nas szkoleń.

Wśród nich znajdują się dofinansowane kursy masażu dla bezrobotnych lub zarejestrowanych w innych instytucjach, finansujących podobne szkolenia. Dzięki takiej możliwości każda osoba bezrobotna może uczyć się masaży i po ukończeniu naszych szkoleń  rozpocząć karierę we własnym gabinecie lub jako pracownik SPA.

 

Poza szkoleniami dofinansowanymi organizujemy również kurs masażu tajskiego, relaksacyjnego, chińskiego, dla kobiet ciężarnych i wiele innych. Każdy z nich prowadzony jest przez fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem pracy w placówkach medycznych oraz pasjonatów zdobywających umiejętności podczas wyjazdów do Azji. Podczas zajęć przekazywana jest wiedza na temat nowoczesnych oraz tradycyjnych technik, które uczestnicy mają możliwość wykorzystywać w swojej praktyce.


Nasze szkolenia dla fizjoterapeutów oraz osób początkujących prowadzimy m.in. w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie oraz we Wrocławiu.

 

Dzięki temu osoby z całej Polski oraz mieszkające za granicą mogą skorzystać z naszej oferty i zdobyć swój zawód marzeń już dziś! Szybko, sprawnie i całkowicie bezproblemowo, a przy tym w przyjaznej atmosferze, tworzonej przez profesjonalistów.

 

Proszę wybrać interesujący Państwa kurs masażu: