Masaż Lomi Lomi

 

Kurs masażu polizenyjskiego LOMI LOMI NUI

 


  

 

 

 

Zapraszamy Państwa na kurs masażu Lomi Lomi Nui

Jest to technika cieszącea się wielką popularnością w wielu renomowanych ośrodkach SPA&WELLNESS
w Europie i na świecie.
Ta niezwykła terapia relaksacyjnej pracy z ciałem
błyskawicznie zdobywa uznanie również w Polsce. Na naszym kursie nauczymy Cię najważniejszych oraz najbardziej przydatnych w praktyce technik wybranych
 spośród warsztatu KINO-MANA.

 
 
Ojczyzną lomi lomi nui są Hawaje.
Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. W dosłownym tłumaczeniu oznacza ono "uciskanie, ugniatanie, a także dotyk aksamitna łapą zadowolonego kota". W tej technice masaż wykonywany jest przedramionami za pomocą pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.
Masaż Lomi Lomi Nui zwany także polinezyjskim przypomina dzięki temu taniec - masażysta masując jednocześnie płynie wraz z dźwiękami dobrze dobranej muzyki, a ciało poddane masażowi odpręża się i uspokaja.
Masaż Lomi Lomi działa odmładzająco , pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza organizm z toksyn oraz wspomaga przemianę materii, wpływa pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. W masażu polinezyjskim dużo uwagi poświęca się pracy ze stawami, co sprawia, że stają się one bardziej elastyczne, rozmasowywane są też napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała.


 

W skrócie sesja masażu Lomi Lomi Nui wygląd następująco: osoba masowana leży na stole do masażu ze specjalnym podgłówkiem, przykryta dużym ręcznikiem, a masażysta odkrywa określone partie ciała i oliwi je. Następnie wykorzystując swoje dłonie i przedramiona masuje w rytmie pięknych hawajskich melodii, wykorzystując balans i ciężar swojego ciała. Masuje kolejno plecy, nogi, stopy, potem klatkę piersiową i nogi z przodu. Masaż obejmuje również twarz i głowę.Uczestnicy kursu otrzymają profesjonalne materiały szkoleniowe oraz dyplom ukończenia szkolenia.