Masaż kosmetyczny

 

Kurs masażu kosmetycznego
z elementami relaksacji i masażu klasycznego

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy Państwa na innowacyjny kurs masażu kosmetycznego twarzy, dekoltu i całego ciała. Stworzyliśmy jego program z myślą o właścicielach oraz pracownikach gabinetów kosmetycznych i salonów SPA,
 którzy chcą poszerzyć swój warsztat o skuteczne techniki, nie mających jednak czasu na wielomiesięczne szkolenia.
 

 
 
Warto nadmienić, że ten rodzaj masażu stosowany jest w celu pobudzenia receptorów skóry i drobnych mięśni oraz usprawnienia krążenia. Zawiera elementy masażu klasycznego i akupresury. Używa się do jego wykonania specjalnych kremów i balsamów.
 W zależności od rodzaju cery podejmuje się decyzję zarówno o wyborze środka, jak i samego zabiegu. Uczymy także wykonywać zabiegi peelingu, brushingu, gommage oraz zabiegi odżywiające i wspomagające wchłanianie (algi), maseczki, lifting lub jonoforezę.
 
Jak już wspomnieliśmy masaż kosmetyczny to nie tylko masaż twarzy i dekoltu, ale tez całego ciała.
Należy podczas jego wykonywania zawsze brać pod uwagę rodzaj skóry, wiek pacjentki, przebyte schorzenia oraz indywidualne preferencje.
 


Zpraszamy zatem na kurs, na którym w krótkim czasie nauczysz się podstaw bardzo użytecznego narzędzia zwanego masażem kosmetycznym. Poznasz też główne zasady zabiegów oraz środki stosowane we współczesnej kosmetyce.
 Nauczymy Cię także umiejętności używania podstawowych technik masażu klasycznego i relaksacyjnego, niezmiernie istotnych w każdym gabinecie kosmetycznym lub odnowy biologicznej.

  Uczestnicy naszego kursu otrzymujają profesjonalne materiały szkoleniowe.