Pakiet GIGANT

Pakiet Gigant

 

Ten specjalny zestaw szkoleń powstał z myślą o osobach które wiążą swoją przyszłość zawodową z prowadzeniem działalności w zakresie masażu w krajach Unii Europejskiej oraz poza nią. Coraz więcej osób po naszych szkoleniach otrzymuje oferty pracy w renomowanych hotelach, najlepszych na Świecie SPA lub na luksusowych statkach wycieczkowych. Coraz więcej osób zakłada swoje gabinety w Stanach Zjednoczonych, Australii, Japonii lub w zamożnych krajach OPEC. Osoby te zwróciły się do nas z prośbą o stworzenie szkolenia wykraczającego standartem poza ofertę Unii Europejskiej. Dla osób które potrzebują przygotowania do wykonywania wszelkich masaży na światowym poziomie powstał pakiet Gigant. To bezkompromisowe szkolenie trwające 15 dni z możliwością powtarzania w dowolnym momencie zawiera ponad 30 różnych masaży dorównując ofertom nalepszych na świecie hoteli i SPA. Teraz TY także możesz być konkurencyjnym masażystą w dowolnym miejscu na Świecie.

 

Ten kurs łączy wszystkie nasze szkolenia w jedną całość, aby Twoja oferta była atrakcyjna w każdym miejscu na Świecie, niezależnie od tego czy już czeka na Ciebie praca w SPA w Nowym Yorku, czy planujesz gabinet na przedmieściach Tokio- możliwości są nieograniczone.

 

Szkolenie zawiera:

masaż klasyczny I stopnia dodatkowo z elementami głębokich technik mięśniowych,

masaż klasyczny II stopnia dodatkowo z masażem terapeutycznym

masaż biurowy onsite OFFICE,

manualny masaż limfatyczny z kinesiotapingiem,

polinezyjski masaż relaksujący Lomi Lomi,

manualny masaż odchudzający i antycellulitowy oraz bańką chińską,

masaż gorącymi i zimnymi kamieniami wulkanicznymi dodatkowo kamieniami szlachetnymi,

masaż kosmetyczny i liftingujący,

masaż japoński Shiatsu,

tradycyjny masaż tajski z elementami terapii manualnej kręgosłupa,

refleksoterapię leczniczą stóp,

mięśniowo - powięziowy masaż głęboki z technikami masażu kinetycznego, poprzecznego i funkcyjnego

terapię punktów spustowych dodatkowo z technikami pozycyjnego rozluźniania oraz PIR,

masaż sportowy i treningowy z masażem izometrycznym

kinesiotaping medyczny i sportowy

elementy anatomii palpacyjnej,

masaż ajurwedyjski Abhianga,

tradycyjny masaż hinduski głowy i ramion z masażem Shirodara

masaż pałeczkami bambusowymi,

relaksujący masaż czekoladowy,

masaż chiński Tui - Na,

aromaterapię praktyczną 

masaż Shantala 

Hammam Turecki

Hammam Marokański

Masaż Balijski i Indonezyjski

Udvartana ajurweda

Masaż krigeniczny lodem 

Masaż rosyjski miodowy

Masaż świecą aromatyczną

Masaż energetyczny tybetański 

Masaż kobiet w ciąży

 

Kurs jest prowadzony amerykańskim systemem modułowym. Jest to metoda stosowana wyłącznie na naszych szkoleniach, której nauczyliśmy się bezpośrednio w USA. Ten system pozwala na opanowanie zdecydowanie większych umiejętności w o wiele krótszym czasie w porównaniu do stadartowych kursów, gdzie nauka masażu klasycznego trwa pół roku. Na szkoleniu uczysz się wyłącznie technik praktycznych, które będziesz stosować w swojej działalności, rozwiązania sprawdzone przez nas w praktyce klinicznej, otrzymujesz teorię, schematy i zdjęcia technik w obszernych materiałach szkoleniowych. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu szkolenia (tradycyjnymi metodami mogłoby to zająć kilka lat) jak również znacznie obniża koszty Twojego szkolenia (w porównaniu z tradycyjnymi kursami 3-krotnie!!) Każde szkolenie natomiast możesz powtarzać wielokrotnie bez limitu i całkowicie BEZPŁATNIE, zwiększając liczbę godzin praktycznych i szlifując umiejętności.

 

Kurs przeznaczony jest dla osób całkowicie początkujących jak i dla pracujących masażystów chcących podnieść kwalifikacje. Skorzystać z niego mogą także sportowcy, kosmetyczki, fizjoterapeuci oraz osoby chcące się przekwalifikować i zajmować się wolnym zawodem. Ten kurs spełni najbardziej ambitne oczekiwania.

 

Ten kurs spełni wszystkie wymagania osób z najwyższymi aspiracjami.
Kurs możesz ukończyć na 3 sposoby:
  
- Jeśli masz dużo czasu i z wyprzedzeniem planujesz możesz rozbić szkolenie na kilka zjazdów w poszczególnych terminach
- Jeśli masz mało czasu i planujesz swoją pracę już teraz możesz odbyć kurs jako jedno szkolenie 15-dniowe ciągiem (oszczędzasz czas i redukujesz koszty)
- Jeśli masz bardzo mało czasu a praca już na Ciebie czeka możesz odbyć kurs z trybie indywidualnym z prywatnym nauczycielem w wyznaczonym przez Ciebie terminie w 9 dni.
 
Tylko na naszym szkoleniu masz szansę przygotować się na wyjazd marzeń na jednym kursie dzięki najbardziej doświadczonym nauczycielom z różnych dziedzin oraz mudułowej metodzie nauczania, którą stosujemy jako pionierzy w Polsce.
 
 
 
 
Tylko po naszym szkoleniu otrzymasz Europejskie Zaświadczenie MEN z pieczęcią szkoły niepublicznej Ministerstwa Edukacji z tytułem:,,biomasażysty i terapeuty poprawy kondycji fizycznej oraz terapeuty spa&wellness", które w praktyce daje Ci uprawnienia do wykonywania wszystkich masaży klasycznych, terapeutycznych, orientalnych, relaksacyjnych i sportowych objętych programem szkolenia we wszystkich krajach UE oraz poza niąDodatkowo otrzymasz międzynarodowe certyfikaty w języku polskim, angielskim lub niemieckim World Massage Federation- elitarnej organizacji skupiającej tylko 50 szkół masażu na całym Świecie. Taka możliwość jest tylko u nas na jednym
niecodziennym szkoleniu.
 
 Czy warto? Zapytaj naszych absolwentw którzy pracują na luksusowych statkach wycieczkowych albo w spa w Dubaju :)
 
Pracujemy przez 10 godzin dziennie w ciągu 15 dni szkolniowych. Kurs prowadzą fizjoterapeuci, którzy przygotowywali się na szkoleniach w Azji i Ameryce oraz podczas pracy w szpitalach klinicznych i najlepszych SPA w Europie. Wszyscy prowadzą także własne praktyki, techniki których uczymy są całkowicie sprawdzone w praktyce. Połączenie metod nowoczesnej fizjoterapii z dawnymi technikami leczniczymi wschodu daje zadziwiające efekty. Teraz Ty także możesz z nich korzystać.
Oprócz niesamowitych umiejętności otrzymasz profesjonalny przenośny stół do masażu 

NAJLEPSZEJ NA RYNKU FIRMY AVENO(HABYS)

w prezencie abyś mógł pracować w domu klineta lub w swoim gabinecie gdziekolwiek chcesz od razu po szkoleniu.
 
Możesz skorzystać z zakwaterowania w naszym centrum podczas szkolenia gdzie masz do dyspozycji wyposażone, klimatyzowane sale szkoleniowe, komfortowe noclegi, łazienki, darmowy parking i internet. Do Twojej dyspozycji są doświadczeni nauczyciele. Kurs możesz realizować w kilkuosobowej, kameralnej grupie lub indywidualnie we własnym terminie.
 
Koszt szkolenia wynosi 6500zł lub 4500zł/os jeśli jesteś z drugą osobą.
O pełne dofinansowanie szkolenia możesz ubiegać się w Powiatowym Urzędzie Pracy na terenie całej Polski- jeśli jesteś zainteresowana- napisz do nas- wyślemy dokładną instrukcję.
 
Kosz szkolenia 6500zł (płacisz tylko za profesjonalne szkolenie zawodowe, w pakiecie oszczędzasz 14800zł!)
GRATIS otrzymujesz: wszystkie uprawnienia do prowadzenia własnego gabinetu według najnowszego prawa UE, dwujęzyczne międzynarodowe certyfikaty, dokładne materiały szkoleniowe, profesjonalny stół do masażu, wygodne zakwaterowanie podczas kursu. GRATIS otrzymasz 6 szkoleń w pakiecie. Przede wszystkim jednak najnowszą, profesjonalną wiedzę, bezcenne umiejętności praktyczne naszych doświadczonych nauczycieli z własnych gabinetów i poznańskich klinik oraz spa w całej europie, techniki orientalne według oryginalnych receptur przywiezione przez nas z wypraw do Tajlandii, Indii i Ameryki, bezpłatne porady marketingowe jak założyć i prowadzić gabinet oraz jak odnależć się w profesjonalnym SPA. Możesz przez 2 lata uczyć się na technika i pracować w przychodni lub... skorzystać z naszego doświadczenia i zdecydować o swojej przyszłości już teraz.
 
zadzwoń 693-574-232 lub napisz na: szkola-masazu@home.pl