Pakiet fizjo-sport

 

Pakiet Fizjo-sport

 

 

 

 

 

Kurs powstał z myślą o fizjoterapeutach, studentach fizjoterapii, trenerach sportowych i personalnych, masażystach którzy chcą w swojej pracy korzystać z najnowszych osiągnięć fizjoterapii bez przesiadywania na wieloletnich szkoleniach. Jeśli nie chcesz tracić cennego czasu interesują Cię tylko praktyczne zastosowania pracy z tkankami, chcesz od razu zacząć nimi pracować DOBRZE TRAFIŁEŚ. 

 

PAKIET ZAWIERA:

- mięśniowo-powięziowy masaż głęboki
- masaż poprzeczny i funkcyjny
- pracę na przedziałach międzymięśniowych
- terapię diagnozowania i likwidowania punktów spustowych
- pracę na strukturach powięzi
- elementy anatomii palpacyjnej
- kinesiologytaping
- terapię pozycyjnego rozluźniania
- techniki energii mięśniowych
- masaż sportowy, treningowy i izometryczny
- masaż Shantala gratis

 

 

Skuteczność naszych technik opiera się na zdobytym przez nas doświadczeniu w wieloletniej pracy z pacjentami poznańskich klinik Uniwersytetu Medycznego na oddziałach rehabilitacji, kardiochirurgii, chirurgii naczyniowej, pulmunologii oraz intensywnej terapii. Jest to także doświadczenie niezliczonych wizyt domowych i własnej praktyki. Nasi fizjoterapeuci przez lata szlifowali swoje umiejętności i w praktyce ulepszali techniki pracy aby teraz przekazać je TOBIE według naszego autorskiego porgramu nauczania. 

Jeżeli jesteś związany z fizjoterapią lub sportem i szukasz szkolenia z masaży konkretnie dobranych do twojej specjalności ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Na kurs zapraszamy zarówno praktykujących fizjoterapeutów, studentów, trenerów jak i osoby początkujące, dla których przygotowanie z masaży klasycznych oraz podstaw anatomii udostępniamy bezpłatnie. Nie trać czasu na wielomiesięczne szkolenia bez efektów - my stawiamy na pracę z pacjentem. Na 3-dniowym intensywnym kursie nauczysz się konkretnych  technik które przyniosą natychmiastowe efekty w sporcie i leczeniu pacjentów bólowych oraz poprawę zakresów ruchu.

Jeżeli jesteś fizjoterapeutą lub trenerem i myślisz o własnej praktyce w kraju UE to jest dobry wybór. Naucz się głębokiej pracy na strukturach mięśniowych i powięziach, rozpoznawania i leczenia dysfunkcji i ograniczeń tkankowych oraz pracy na punktach spustowych. Poznaj techniki masażu sportowego oraz najnowsze techniki wspomagania terapii przez kinesiotaping. Zostań terapeutą tkanek miękkich w kilka dni i poznaj  ESENCJĘ NOWOCZESNEJ FIZJOTERAPII, której inni uczą się latami!

Jeżeli jesteś fizjoterapeutą, trenerem lub studentem napisz- otrzymasz specjalne warunki.
Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z masażem - przygotowujący kurs masaży klasycznych otrzymasz od nas gratis.
 

 

Dodatkowo otrzymujesz prezent : kurs masażu Shantala GRATIS!!! Jeśli będziesz kiedyś miał małego pacjenta docenisz tę umiejętność.

 

 Jedyny największy pakiet kursów stworzony specjalnie dla fizjoterapeutów, techników fizjoterapii i masażu, studentów, trenerów i masażystów sportowych.
Zdobądź niesamowite umiejętności w kilka dni. Pamiętaj że zgodnie z nową ustawą TY decydujesz o całym procesie leczenia i rehabilitacji. Postaw na Swoje umiejętności diagnozowania i terapii.

 

Własny gabinet fizjo? A może praca w klubie sportowym? Praca na tkankach w sporcie i fizjoterapii to jednocześnie wspaniała sztuka i niezwykła frajda pomagania. Na tym szkoleniu gościliśmy już wielu znanych trenerów sportowych i sportowców m.in lekkoatletów, ciężarowców i żużlowców oraz szanowanych fizjoterapeutów z wieloletnią praktyką. Mamy 100% pozytywnych referencji. Dołącz do elity.

 Pracujesz od razu po szkoleniu.

Otrzymujesz międzynarodowe dwujęzyczne certyfikaty World Massage Federation z poszczególnych technik oraz Europejskie Zaświadczenie wg. rozporządzenia MEN uprawniające do prowadzenia gabinetu na terenie całej UE zgodny z wymogami MEN, cyfrowe bogate materiały szkoleniowe oraz gratisowy kurs.

Czas trwania kursu 3 pełne dni (powtórki gratis), koszt 2200zł.

Dla osób początkujących pakiet klasyczny +20 godzin gratis ( w ramach przygotowania wstępnego)

Jeżeli chcesz się nauczyć od fizjoterapeutów-praktyków jak w łatwy sposób wykorzystywać tę niesamowicie skuteczną mieszankę technik pracy z ciałem zapraszamy Cię na nasz intensywny kurs masażu leczniczego. Będziesz go wykorzystywać w swojej pracy niezwykle często. 

Zakwaterowanie w Poznaniu w naszej siedzibie GRATIS.

Kurs może być finansowany z PUP, KFS, Fundacji etc. - jeśli masz płatnika napisz wyślemy potrzebne dokumenty 

Zapraszamy! 

terminy znajdziesz w zakładce kalendarz kursów.

Interesuje Cię indywidualny kurs dla 1-2 osób? napisz do nas To szkolenie możesz także odbyć w formie kursu INDYWIDUALNEGO bez udziału innych uczestników w specjalnych pomieszczeniach szkoleniowych w Poznaniu i Warszawie a także zamówić je z dojazdem do Twojego domu, gabinetu lub uczelni. Jeśli jesteś pracownikiem przychodni lub studentem możesz odbyć ten kurs BEZPŁATNIE. Skontaktuj się z nami.

 Masz możliwość powtarzania szkolenia GRATIS. 

Zadzwoń 693-574-232 lub napisz szkola-masazu@home.pl, wattsup, messenger

 

la gabinetów fizjoterapii, sportowców i trenerów specjalne ceny grupowe.