Pakiet Dotyk Wschodu

 

Pakiet Dotyk Wschodu

 

 

Zapraszamy na kurs masaży orientalnych i ajurwedyjskich. Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach chcących prowadzić gabinet masaży orientalnych i technik wschodnich. Jest to szkolenie zarówno dla osób początkujących, które myślą o pracy w SPA jak i dla praktykujących masażystów, którzy pragną poszerzyć swoją ofertę.  Osoby które fascynują się filozofią i technikami orientalnymi również zachęcamy do udziału w tym pakiecie.

 

Tylko na naszym szkoleniu poznasz techniki orientalne w ORYGINALE. Staramy się uczyć tradycyjnych masaży dalekowschodnich w takiej samej formie jak były nam pokazywane przez mistrzów w Indiach, Tajlandii, na Bali i Karaibach. Dzięki temu nauczysz się technik NIEDOSTĘPNYCH w Europie, które pozwolą Tobie na konkurowanie z renomowanymi gabinetami masażu oraz oferowanie swoich usług pracodawcom w dużych SPA. Jeśli chcesz prowadzić gabinet w Polsce lub za granicą i chcesz mieć w ofercie bardzo modne teraz masaże orientalne w najciekawszym wydaniu zapraszamy na nasz kurs. W ciągu kilku dni pokażemy Ci jak zamienić Twój gabinet w perłę orientu dla europejskiego, wymagającego klienta.

 

PAKIET DOTYK WSCHODU ZAWIERA:

 - masaż polinezyjski LOMI LOMI
 - masaż ajurwedyjski Abhianga
 - masaż hinduski głowy i ramion Shirodara
 - energetyczny masaż chiński Tui - Na
 - masaż tajski w stylu północnym
 - modelujący masaż bambusami
 - antydepresyjny Kalifornijski masaż czekoladowy
 - synchroniczny masaż mandara
 - masaż japoński shiatsu
 - kurs aromaterapii GRATIS!

 

Tylko u nas zapisując się na pakiet orientalny otrzymujesz GRATISOWY kurs aromaterapii. Na tym kursie oprócz technik orientalnych dowiesz się jak mieszać olejki aromatyczne w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

 


 

 

Na tym kursie poznasz niezwykle relaksacyjne masaże pochodzące z egzotycznych wysp polinezji wykonywane dawniej przez kapłanów zwanych Kachunami dla hawajskiej arystokracji połączone z tańcem hula i masażem gorącą czekoladą. Poznasz sekrety prawdziwej hinduskiej ajurwedy- najstarszego systemu leczenia na świecie, bardzo pożądanego w dzisiejszych czasach który w połączeniu z masażem chińskim i bambusowym pozwoli Tobie na rozwiązywanie wielu schorzeń cywilizacyjnych Twoich pacjentów bez stosowania  farmakologii. Wreszcie poznasz sekrety jednego z najsłynniejszych masaży na Świecie- masażu tajskiego, który w połączeniu z japońskim masażem Shiatsu pozwoli stworzyć w twoim gabinecie atmosferę prawdziwego orientu co jest niezwykle poszukiwane we współczesnym, zapracownym społeczeństwie.

 

 Zdobądź nietuzinkowe umiejętności i zacznij pracować technikami orientalnymi. W połączeniu z nowoczesną fizjoterapią staniesz się bezkonkurencyjny.
Załóż gabinet masaży orientalnych i pracuj
OD RAZU po szkoleniu!!!
 

Każdy uczestnik otrzymuje dwujęzyczne międzynarodowe certyfikaty w języku polskim angielskim lub niemieckim z masaży orientalnych oraz europejskie zaświadczenie na Druku MEN uprawniające do prowadzenia gabinetu masażu na terenie całej Unii Europejskiej, profesjonalne cyfrowe materiały szkoleniowe oraz gratisowy kurs w prezencie w niewiarygodnie niskiej cenie - tylko 2600 zł. ( w pakiecie oszczędzasz 1900zł)

 

KURS MOŻESZ POWTARZAĆ dożywotnio GRATIS

 

Wszystkie terminy szkoleń znajdziesz w kalendarzu kursów.

 

Kurs możesz odbyć w naszych siedzibach w Poznaniu. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie.

 

To szkolenie możesz zamówić także jako szkolenie INDYWIDUALNE dla Siebie lub grupy osób.

Jeżeli jesteś pracownikiem SPA, właścicielem gabinetu lub studentem skontaktuj się z nami- MOŻESZ ODBYĆ KURS GRATIS.

 

Kurs jest dostępny także w pakiecie MAX oraz GIGANT

 

Kurs może być całkowicie finansowany przez Powiatowe Urzędy Pracy- jeśli jesteś zarejestrowany napisz do nas.

Dla gabinetów fizjoterapii, kosmetyki i SPA przygotowaliśmy specjalne ceny grupowe - skontaktuj się z nami już dziś!!!

 

 

GWARANTUJEMY ŻE NIE NAUCZYSZ SIĘ MASAŻY ORIENTALNYCH W ORYGINALE W ŻADNEJ INNEJ SZKOLE W POLSCE!

ZACZNIJ ROBIĆ TO CO LUBISZ A NIE PRZEPRACUJESZ ANI JEDNEGO DNIA.

ZAPRASZAMY