Pakiet Anti-Age

Pakiet Anti-Age

 

 


 

 

 

 

Pakiet został stworzony z myślą o osobach prowadzących gabinet kosmetyczny, bądź planujących  pracę w  gabinecie pielęgnacji ciała oraz SPA. To szkolenie pozwoli Tobie na idealne połączenie zabiegów kosmetycznych z masażami. Jeżeli chcesz zajmować się w Swoim gabinecie zabiegami na ciało i jednocześnie wykonywać niezwykłe masaże dotąd zarezerwowane dla nielicznych ten pakiet jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli zamierzasz pracować w SPA to właśnie znalazłaś właściwy kurs.

 


Jeśli masz już gabinet kosmetyki i pielęgnacji ciała lub dopiero myślisz o jego założeniu i Twoim celem jest poszerzenie oferty o niezwykle
atrakcyjne masaże ten kurs jest doskonałym wyborem. Zaproponuj swoim klientom ciekawe terapie z nutą orientu.

 

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących bez wcześniejszego kontaktu z masażem jak również dla osób już prowadzących gabinety pielęgnacji ciała
 

pakiet Anti-Age zawiera:


- leczniczą refleksoterapię stóp i dłoni,
- drenaż limfatyczny z kinesiotapingiem,
- manualny masaż odchudzający i antycellulitowy,
- masaż kształtujący sylwetkę bańką chińską,
- masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi,
- masaż kosmetyczny twarzy i dekoltu,
- masaż kobiet w ciąży OTRZYMUJESZ GRATIS!!!
 
 
Na tym kursie poznasz jedną z najstarszych technik leczenia poprzez uciskanie pól refleksorycznych na stopach. Nauczysz się wykorzystywać drenaż limfatyczny w leczeniu obrzęków, zasinień pourazowych a także w kosmetyce i walce z cellulitem od fizjoterapeutów pracujących na oddziałach onkologicznych. Poznasz techniki wyszczuplania sylwetki za pomocą technik masażu oraz baniek chińskich. Nauczysz się wykorzystywać różne rodzaje kamieni do pracy z ciałem oraz poznasz sekrety masażu kobiet ciężarnych, zamieniając swój gabinet w niezwykłe miejsce do którego klientki będą chciały wracać.

 

Możesz zacząć pracę OD RAZU po kilkudniowym szkoleniu.
 
 

Gwarantujemy, że żadna placówka szkoleniowa w Polsce nie zawiera w swojej ofercie ciekawszej oferty dla gabinetów kosmetycznych oraz SPA.

 

Otrzymujesz pełne przygotowanie praktyczne do prowadzenia masaży, dwujęzyczne certyfikaty z 6 niezwykłych technik masażu oraz zaświadczenie na Druku MEN, które uprawnia do pracy na terenie całej Unii Europejskiej, cyfrowe materiały szkoleniowe, gratisowy kurs masażu oraz możliwość nielimitownych powtórek i praktyk w ramach naszych szkoleń w wyjątkowo atrakcyjnej cenie - 1800 zł. Kurs trwa 3 dni w godziach 9-19.

 

Proponujemy specjalne ceny grupowe dla pracowników SPA i gabinetów kosmetycznych.

 

Udzielamy bezpłatnych porad na temat prowadzenia gabinetu oraz marketingu.

 

Terminy wszystkich szkoleń znajdziesz w kalendarzu.

Ten kurs możesz jest także w pakiecie MAX oraz ALL-IN-ONE i pakiecie GIGANT

 

Możesz także zamówić to szkolenie do Swojego gabinetu lub przyjechać do naszych ośrodków szkoleniowych w ramach kursu INDYWIDALNEGO w wybranym terminie.

 

Jeżeli jesteś zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy możesz starać się o PEŁNE DOFINANSOWANIE  tego szkolenia.

 

Dla ośrodków wypoczynkowych oraz SPA mamy SPECJALNE OFERTY.

 

DAJEMY GWARANCJĘ, ŻE NIE ZNAJDZIESZ TAK ATRAKCYJNYCH SZKOLEŃ NIGDZIE W POLSCE! ZAPRASZAMY!

 

 szkola-masazu@home.pl

lub zadzwoń

693-574-232