Masaż wyszczuplający

 

  

Masaż odchudzający bańką chińską

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy Państwa na kurs masażu bańką chińską. Powstał on z myślą o kobietach, które chciałyby pozbyć się cellulitu. Kurs skierowany jest zatem do pań, których zmorą jest "pomarańczowa skórka", bądź osób, które na co dzień pracują nad kształtowaniem sylwetki - kosmetyczek i innych spejclistów z dziedziny medycyny i kosmetyki estetycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 


Kilka słów  o genezie powstania masażu bańką chińską. Otóż bańki są używane w Chinach od ponad 3000 lat. Warto zauważyć, że mają wielorakie, uzdrawiające właściwości, my jednak koncentrujemy się jedynie na tych antycellulitowych.

Masaż bańkami chińskimi jest masażem stricte odchudzającym. Wykorzystywane są tu techniki drenażu limfatycznego, którego elementy kursanci będą mieli okazję poznać podczas trwania szkolenia.
Masaż bańką chińską jest masażem, który wymaga od osoby go wykonującej dużej siły. Jak łatwo się domyślić koncentruje się na tych miejscach, w których odkłada się tkanka tłuszczowa - tj. brzuch, uda, pośladki. Ma za zadanie przyspieszyć krążenie krwi i przemianę materii, co w konsekwencji powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, uelastycznia i ujędrnia skórę. Masaż bańską chińską pomaga pozbyć się złogów tłuszczyku podskórnego, modeluje sylwetkę i jednocześnie relaksuje.

Ważne by był wykonywany w sposób regularny i prawidłowy - daje wtedy widoczne efekty nawet już po 5-6 zabiegach.