Klasyczny I i II stopnia

 

 

 MASAŻ KLASYCZNY I i II stopnia 

niekonwencjonalnie...


 

Masaż klasyczny jest obecnie bardzo niedocenianą dziedziną fizjoterapii, jednak wykorzystując go w niekonwencjonalny sposób możesz bardzo wiele zaproponować swoim pacjentom. Takiego wielodyscyplinarnego podejścia nauczymy Cię na naszym szkoleniu, które dopracowaliśmy przez ostatnie 16 lat. Nasze doświadczenia z pracy w szpitalach klinicznych, przychodniach rehabilitacji oraz gabinetach pozwoliło nam przygotować najciekawszy kurs z masaży klasycznych (i nie tylko), które zadziwia nawet fizjoterapeutów z wieloletnim stażem w zawodzie. Nasz kurs składa się z najbardziej użytecznych technik klasycznych, jak również z elementów najnowocześniejszej fizjoterapii jak mięśniowo-powięziowy masaż tkanek, terapie energizacji mięśniowych, elementy masażu poprzecznego i funkcyjnego, techniki pracy z puktami spustowymi. W połączeniu z elementami orientu jak lomi lomi,  masażu tajskiego, terapii manualnej oraz aromaterapii praktycznej masaż klasyczny będzie dla Ciebie niezwykłym narzędziem terapii oraz relaksacji. 

 GWARANTUJEMY ŻE NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ TAK ZRÓŻNICOWANEGO, CIEKAWEGO I PRZYDATNEGO SZKOLENIA Z MASAŻU KLASYCZNEGO!

kurs masażu kurs masażu  NIE JEST TO ZWYCZAJNY KURS MASAŻU KLASYCZNEGO JAKICH WIELE!!!

W tym szkoleniu mogą uczestniczyć zarówno masażyści i fizjoterapeuci którzy pracują już wiele lat, znajdą zupełnie nowe techniki, gwarantujemy z doświadczenia że nie będą się nudzić!, jak i osoby zupełnie początkujące, które wprowadzamy w Świat masażu zgodnie z kanonem najpotrzebniejszych informacji z anatomii i fizjologii i higieny. Jako fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami oraz prowadzenia kursów doskonale wiemy jakie informacje będą Ci potrzebne w praktyce, a jakie można odrzucić, dlatego nasze zajęcia wykorzystujemy co do minuty, nie tracisz czasu, uczysz się tylko praktycznych i konkretnych zastosowań.kurs masażukurs masażu

PIERWSZY STOPIEŃ

Wprowadzamy Cię w masaż klasyczny z anatomią i fizjologią, dodajemy stopniowo techniki z terapii tkanek miękkich, masażu glębokigo, sportowego, kształtowania sylwetki. Przepracowujemy całe ciało od stóp do głowy, elementy kosmetyki twarzy, pracy antycellulit, rozluźnianie napięć tkankowych, przygotowanie do kolejnych technik. Pod okiem doświadcznych fizjoterapeutów uczysz się wykonywać masaż relaksacyjny z wykorzystaniem aromaterapii. Rozmawiamy także o szeroko rozumianym marketingu masażu, postępowaniu z potencjalnymi klientami, wystoju gabinetu, przepisach sanepid, pracy w domu klienta, reklamie, budowaniu sieci pacjentów. Omawiamy względy bezpieczeństwa, przeciwwskazania, karty pacjenta, ochronę prawną oraz procedury dopuszczenia do zabiegu.

DRUGI STOPIEŃ

Zaczynamy pracować z masażem klasycznym jako narzędziem terapeutycznym w najczęstszych przypadkach z którymi zgłaszają się pacjenci. Pracujemy z bólami kręgosłupa, rwami kulszowymi, przykurczami, migrenami, zaparciami, zespołami cieśni nadgarstka, łokciem tenisisty, podwichnięciami stawów, kręczami szyi, bliznami. Pracujemy w różnych pozycjach także w masażu OFFICE który zapewnia możliwość pracy z klientem bez użycia stołu, jak kobiety w ciąży, osoby starsze, otyłe, z nadciśnieniem, pracownicy biurowi. Wprowadzamy elementy drenażu w przypadku zasinień i obrzęków, elementy masażu kształtowania sylwetki i modelująco-odchudzającym oraz pracy ze sportowcami.Takie wielodyscyplinarne podejście powoduje że masaż klasyczny będzie miał w twoim warsztacie pracy zastsowanie zawsze i wszędzie, niezależnie od miejsca, waruków i rodzaju pacjentów.

TRZECI STOPNIEŃ...

...zależy od Ciebie- jeśli zechcesz z nami zostać na tydzień lub dwa i rozwijać umiejętności ze specjalistycznych technik drenażu limfatycznego, refleksoterapii stóp, kosmetyki, odchudzania, oryginalnych masaży orientalnych jakich nie znajdziesz nigdzie indziej lub najnowocześniejszej fizjoterapii leczenia i sportu na pewno nie będziesz żałowała poświęconego czasu tak jak prawie 3000 osób przed Tobą :)

ŻADEN KURS MASAŻU W POLSCE NIE DA CI TAKIEJ WIEDZY. NAWET SZKOLENIA TRWAJĄCE KILKA MIESIĘCY NIE DAJĄ TAKICH UMIEJĘTNOŚCI I ESENCJI WIEDZY PRAKTYCZNEJ JAK NASZ KURS. WIEMY, BO SAMI NIEGDYŚ BYLIŚMY NA TAKICH KURSACH I WIEMY JAK TEGO UNIKNĄĆ, DLATEGO TO SZKOLENIE JEST WYJĄTKOWE POD KAŻDYM WZGLĘDEM I W NICZYM NIE PRZYPOMINA KLASYKÓW KTÓRE ZNASZ. SPRAWDŻ NAS, NIE BĘDZIESZ ROZCZROWANY!
 kurs masażu

 

 

Szkolenie może być wstępem do rozwijania umiejętności na kolejnych kursach lub jednolitym modułem kursowym. Używamy do nauki techniki modułowej dlatego Czas trwania to tylko 2 dni czyli 30 godzin edukacyjnych. Najlepsza wiedza, najskuteczniejsze umiejętności, najnowsze osiągnięcia. Zapraszamy osoby początkujące, trenerów, kosmetyczki, fizjoterapeutów lub studentów rozczarwanych dotychczasowmi szkoleniami na które stracili za dużo czasu i pieniędzy. Jeśli myślisz poważnie o masażu jako dodatkowej pracy lub dziedzinie życia zacznij od tego szkolenia i poczuj PRAWDZIWĄ MOC NAUKI Z PASJĄ. MY UWIELBIAMY BYĆ KONKRETNI I SKUTECZNI, UWIELBIAMY SIĘ DZIELIĆ TĄ WIEDZĄ. Prawdziwa fizjoterapia nie musi być zarezerwowana dla wąskiego grona specjalistów, Ty także możesz korzystać z jej osiągnięć w bezpieczny i skuteczny sposób.

 


 

 

kurs masażu kurs masażu

 

 

W ramach kursu otrzymasz prestiżowe certyfikaty Światowej Organizacji Masażu do której należymy World Massage Federation w języku polskim, angielskim lub niemieckim oraz międzynarodowy DRUK MEN wydany na podstwie rozporządzenia Ministerstwa Edukcji Narodowej z uprawnieniami do pracy w całej Europie oraz większości krajów Świata, bardzo dobre materiały szkoleniowe zawierające skrypty szkoleniowe, filmy, zdjęcia i schematy masaży oraz dożywotnią możliwość powtarzania szkolenia i otrzymywnia dodatkowych materiałów oraz poszerzania praktyki jak i pomocy w zakładaniu działalności w ramach naszego programu LIFETIME WARRANTY (czytaj w zakładce).

Czas szkolenia podstawowego 30 godzin edukacyjnych = 2 dni kursu, koszt 1500zł. (zwiększenie ilości godzin bezpłatnie)

Kurs może być w pełni finansowany z Twojego Urzędu pracy (czytaj w kurs dofinansowany)

Szkolenie w grupie lub indywidualnie w dowolnym terminie (napisz do nas)

Kurs w tygodniu lub w weekendy dla osób pracujących i studentów.

Pełne zakwaterowanie w naszej siedzibie w Poznaniu w cenie kursu.

kontakt szkola-masazu@home.pl lub 693-574-232

Terminy znajdziesz w zakładce kalendarz. Zapraszamy.

Nie odkładaj życia na później, zadzwoń już dziś.