Masaż głęboki

 

 

 Kurs mięśniowo-powięziowego masażu głębokiego

 

 

 

 

 

 

Masaż mięśniowo-powięziowy nazywany również głębokim to metoda rehabilitacyjna polegająca na zrozumieniu warstwowej budowy ciała oraz możliwości pracy z warstwami tkanek w celu ich rozluźnienia, wydłużenia oraz uwolnienia zbędnych napięć. Co bardzo istotne daje szerokie możliwości zastosowania i nadzwyczajne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Technika pracy z tkankami przy zastosowaniu łokci lub kostek powoduje większą głębokość i precyzję zabiegu niż inne formy masażu.

 

Masaż głęboki ma zastosowanie zarówno w fizjoterapii, gabinetach odnowy

lub SPA jak również w chiropraktyce.

Lata doświadczeń pozwalają stwierdzić, że pacjenci chwalą sobie dobroczynne działanie technik

mięśniowo-powięziowych ze względu na zwiększenie efektów rozluźnienia, zmniejszenie długotrwałego bólu oraz dłużej utrzymujące się efekty zabiegu. Poza tym masaż głęboki pozwala poprawić postawę ciała, zwiększyć giętkość oraz płynność ruchów w bardzo krótkim czasie.


 


Na naszym kursie poznasz
podstawy anatomiczne i fizjologiczne masażu mięśniowo-powięziowego, wyjaśnienie zjawiska fenomenu uwalniania, zasady i podstawowe strategie masażu mięśniowo-powięźiowego, badanie i diagnozowanie zaburzeń napięcia tkanek miękkich.

 


Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat w języku
 polskim i angielskim oraz DODATKOWO ZAŚWIADCZENIE NA DRUKU MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ MEN-III UPRAWNIAJĄCE DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW NA TERENIE POLSKI ORAZ W

 

KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ.