Kurs INDYWIDUALNY

 

 

 

INDYWIDUALNY KURS MASAŻU 

 

 

 Zapraszamy na INDYWIDUALNY kurs masażu wyłącznie dla Ciebie!

Jest to oferta stworzona specjalnie dla osób zapracowanych, mieszkających za granicą i przyjeżdżających na kilka dni do Polski lub mających małe dzieci. Dla takich osób powstał kurs który możesz stworzyć DLA SIEBIE w dowolnym terminie, miejscu i bez udziału innych uczestników. Możesz także wybrać masaże których akurat TY chcesz się nauczyć.

 

 

Kurs w DOWOLNYM miejscu i terminie.

 


  

 

Możesz ułożyć swój własny pakiet szkoleń, my realizujemy go dla Ciebie gdzie i kiedy zechcesz. Wybierz techniki masażu których chcesz się nauczyć lub skorzystaj z naszego doświadczenia.

Napisz jakie techniki masażu CIEBIE interesują i kiedy chcesz przyjechać- my zajmiemy się resztą.

Możesz zamówić kurs dla grupy osób lub tylko dla siebie.

 

 

Otrzymasz do własnej dyspozycji doświadczonych nauczycieli, specjalnie przygotowane pomieszczenie, modelkę do masażu, szczegółowe materiały szkoleniowe, sprzęt do masażu również na własność, dwujęzyczne certyfikaty oraz zaświadczenie na Druku MEN III-I uprawniające do prowadzenia własnego gabinetu w UE zgodne z założeniami programowymi Wydziału Oświaty.

 

KURS TYLKO DLA CIEBIE BEZ UDZIAŁU INNYCH UCZESTNIKÓW!

 

Na kursie INDYWIDUALNYM w ciągu dnia szkoleniowego możesz nauczyć się nawet 4 masaży ponieważ pracujesz BARDZO WYDAJNIE. W ten sposób oszczędzasz swój CZAS i WYDATKI. Możesz także dokładnie zaplanować swoje szkolenie zgodnie z twoim grafikiem.

 

Możesz taki kurs zamówić dla Siebie lub swoich pracowników. Jeśli jesteś studentem i zorganizujesz kurs dla grupy odbędziesz go BEZPŁATNIE.

 

 

 

KURS INDYWIDUALNY
ZAKRES SZKOLEŃ - DOWOLNY
CZAS TRWANIA - DOWOLNY
TERMIN: DOWOLNY
MIEJSCE: SIEDZIBA TRIGGER w Poznaniu i Warszawie
LUB DOJAZD DO DOMU KLIENTA
(CAŁA POLSKA)

 

 Jeśli interesuje Cię taki kurs napisz lub zadzwoń. 

 

 

KURS INDYWIDUALNY to wygoda wyboru oraz niebywałe możliwości.

 

 

 

Kurs możesz powtarzać DO WOLI gratis!

 Druga osoba uczy się gratis !

 

Od wielu lat prowadzimy szkolenia na zamówienie również dla grup zorganizowanych, stowarzyszeń studenckich, firm prywatnych, gabinetów masażu i kosmetyki, SPA oraz osób prywatnych.

Mamy także bardzo duże doświadczenie w nauczaniu osób niepełnosprawnych, niewidomych, głuchoniemych, amazonek oraz osób z innymi schorzeniami również w ramach dofinansowań z EFS i PFRON oraz fundacji i stowarzyszeń.

 

 

Wielokrotnie oprócz Polaków mieszkających w UK, Norwegii, Luksemburgu, Irlandii czy Niemczech gościliśmy również kursantów anglojęzycznych z Egiptu, Tajwanu czy Australii. Wszyscy nasi prowadzący oprócz dyplomu fizjoterapeuty, uprawnień pedagogicznych oraz najwyższych umiejętności w dziedzinie masażu mają obowiązek legitymować się certyfikatami językowymi. W razie potrzeby prowadzimy zajęcia również po angielsku.

 

WE SPEAK ENGLISH

If you are interested in an individual massage course or a course in English - please let us know.

 

 

JEŚLI INTERESUJE CIĘ KURS INDYWIDUALNY LUB ANGLOJĘZYCZNY CZEKAMY NA TWOJĄ WIADOMOŚĆ.

 

 

szkola-masazu@home.pl

 

693-574-232

 

Teraz uruchomiliśmy dla Was specjalne pomieszczenie przeznaczone na kursy indywidualne w centrum Poznania. Lokal jest wyposażony w cały sprzęt do nauki wszystkich masaży, przytulny i klimatyzowany. Dodatkowo ma prywatną łazienkę z prysznicem i kuchnię. Teraz możecie bez przeszkód uczyć się masaży których chcecie i kiedy chcecie. Kursy indywidualne cieszą się w naszej szkole coraz większą popularnością. Takie szkolenie daje najlepsze efekty w najkrótszym czasie- uczysz się z prywatnym nauczycielem w swoim rytmie bez udziału innych uczestników. Samodzielnie planujesz rozkład zajęć. Wybierając TERAZ kurs indywidualny w Poznaniu zakwaterowanie otrzymasz w PREZENCIE. Zapraszamy, piszcie, dzwońcie, korzystajcie.

 

Uruchomiliśmy szkolenia indywidualne również w centrum Warszawy- Nasi najlepsi nauczyciele czekają teraz na Was w profesjonalnie wyposażonym gabinecie w stolicy. Wszystko dla Twojej WYGODY.

 

Kurs Indywidualny możesz także zamówić z dojazdem do swojego domu lub gabinetu. Jeśli jesteś pracownikiem SPA lub ośrodka wypoczynkowego skontaktuj się z nami, otrzymasz specjalne warunki.

ZAPRASZAMY!!

 

Na kurs indywidualny możesz zabrać drugą osobę, zapłacisz jak za jedną!!!