Pakiet All in one

 

KURS ALL IN ONE

 

 

 

pełna nazwa: 

 

Kurs masażu I i II stopnia z nowoczesną fizjoterapią, biomasażem i terapią poprawy kondycji fizycznej

 

ZAPRASZAMY NA PIERWSZY W POLSCE INNOWACYJNY KURS MASAŻU

Kurs inny niż wszystkie. Wymyślony dla osób takich jak TY- konkretnych i nastawionych na sukces. Nie trwonimy twojego czasu i finansów. 12 najbardziej przydatnych masaży w jednym tygodniowym pakiecie. Stół do masażu w prezencie- zaczynasz pracować od razu po szkoleniu oraz pełne zakwaterowanie w prezencie. Certyfikaty w 2 językach z logo najbardziej prestiżowej organizacji szkół masażu World Massage Federation oraz zaświadczenie na Druku wg. rozporządzenia MEN z uprawnieniami do prowadzenia gabinetu masażu w całej Unii Europejskiej. Dokładne materiały szkoleniowe z opisami, schematami, filmami. DOŻYWOTNIE BEZPŁATNE POWTÓRKI dla perfekcjonistów. Wszystko w tydzień. Za Mało? sprawdź pakiet GIGANT.

 

Wszystkie nasze szkolenia możesz wielokrotnie powtarzać bezterminowo gratis. Dajemy dożywotnią gwarancję na Twoje umiejętności!!

Z myślą zarówno o osobach początkujących, które chciałyby pracować w zawodzie masażysty lub założyć własny gabinet oraz masażystach i fizjoterapeutach, którzy chcieliby rozbudować swoją ofertę stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kurs masażu, który zawiera najbardziej popularne wśród pacjentów i przydatne techniki masażu:

 

masaż klasyczny I stopnia dodatkowo z technikami masażu głębokiego oraz technik rozciągających,

masaż klasyczny II stopnia dodatkowo z technikami terapii w najczestszych jednostkach chorobowych i bólowych,

hawajski masaż relaksacyjny lomi lomi,

antydepresyjny masaż czekoladowy,

manualny masaż kształtujący sylwetkę i antycellulitowy oraz bańką chińską,

przeciwobrzękowy drenaż limfatyczny z elementami tapingu,

masaż kosmetyczny, liftingujący i ujędrniający,

masaż relaksacyjny gorącymi i zimnymi kamieniami dodatkowo z masażem kamieniami szlachetnymi,

masaż antysresowy japoński Shiatsu,

tradycyjny masaż tajski całego ciała z elementami terapii manualnej,

lecznicza refleksoterapia stóp, 

 


Jest to kurs całkowicie OD PODSTAW dla osób bez wcześniejszego przygotowania chcących prowadzić własny gabinet lub pracować jako masażyści. Kurs jest także przeznaczony dla masażystów, fizjoterapeutów, kosmetyczek, studentów i sportowców chcących poszerzyć swój warszatat pracy o masaże dla każdego potencjalnego klienta zwiększając konkurencyjność swojej działalności. Kurs trwa tydzień, jest intensywny i zawiera maksimum praktyki. Dzięki temu oszczędzasz CZAS I PIENIĄDZE które marnują tradycyjne kursy i dojazdy. Dodatkowo otrzymujesz dokładne materiały szkoleniowe ze skryptami i zdjęciami technik oraz możesz kurs zawsze powtórzyć GRATIS. W kursie mogą także wziąć udział osoby które już zajmują się masażem i chcą poszerzyć ofertę swojego gabinetu oraz zdobyć niezbędne uprawnienia.

 

W prezencie otrzymasz kurs masażu kobiet w ciąży, masaż OFFICE onsite oraz masaż czekoladowy Gratis - takiej okazji nie można przegapić!!!


Jeżeli Twoim celem jest prowadzenie własnej działalności w postaci dobrze funkcjonującego gabinetu masażu z dojazdem do klienta lub praca masażysty w SPA - nie mogłeś trafić lepiej...
Kurs dla osób bez wcześniejszego przygotowania oraz dla masażystów jako kurs dokształcający.

 

 


 

 
UWAGA!!!

Dla uczestników pakietu ALL IN ONE przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - w ramach kursu otrzymasz prezent w postaci profesjonalnego STOŁU DO MASAŻU NAJLEPSZEJ NA RYNKU FIRMY AVENO(HABYS) na własność

Dzięki niemu możesz zacząć pracować OD RAZU po szkoleniu. Na szkoleniu w Poznaniu otrzymasz także pełne zakwaterowanie. Jeśli starasz się o dofinansowanie napisz do nas.

*oferta dotyczny kursów pełnopłatnych w Poznaniu


Gwarantujemy, że żadna placówka edukacyjna w Polsce nie posiada w swojej ofercie tak atrakcyjnego pakietu, więc nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już dziś!!! Dołącz do zadowolonych i niezależnych.

 

Kurs podstawowy trwa 7 dni, zajęcia codziennie w godzinach 9-19ta (powtórki i praktyka bez limitu gratis)

 

Na tym kursie nie marnujesz swojego czasu i pieniędzy.

Uczysz się krótko, intensywnie i dokładnie tego, co będzie Ci potrzebne w gabinecie.

Poznajesz techniki niedostępne dla innych i stajesz się bezkonkurencyjny.

Po tygodniu zaczynasz pracować, możesz w każdej chwili powtórzyć cały kurs GRATIS.

 

Dodatkowo otrzymasz prezent - niespodziankę.

 


Zdobądź przyjemny i dochodowy zawód w tydzień!!!


Po zakończeniu pakietu otrzymasz dwujęzyczne certyfikaty z prestiżowym logo World Massage Federation oraz zaświadczenie na Druku MEN, które daje uprawnienia do założenia własnego gabinetu na terenie całej Unii Europejskiej, profesjonalne materiały szkoleniowe,  gratisowy kurs masażu oraz przenośny stół do masażu NAJLEPSZEJ NA RYNKU FIRMY AVENO(HABYS) w prezencie w niesamowicie niskiej cenie (cena sumaryczna wszystkich kursów, które wchodzą w skład pakietu to 6500zł - w pakiecie tylko 3700zł)


UWAGA!!!
Oferta promocyjna

Przyprowadź ze sobą na pakiet drugą osobę, a odbędziecie go w niewiarygodnie

niskiej cenie - 2900zł / os.

 

JEDYNY TAKI KURS - JEDYNA TAKA OKAZJA!

 

Terminy kursów znajdziesz w zakładce kalendarz kursów.

 

Kurs dostępny także w ofercie INDYWIDUALNEJ - możesz ten kurs odbyć w dowolnym terminie w specjalnie przygotowanych gabinetach w Poznaniu z naszymi najlepszymi nauczycielami do twojej dyspozycji. Napisz do nas.

 

Jeżeli jesteś zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy ten kurs może być finansowany przez Urząd w całości wraz z Twoim pobytem i zakwaterowaniem. Możesz także otrzymać stypendium szkoleniowe. Napisz do nas - prześlemy instrukcję wypełniania wniosku. Jeśli otrzymałaś bon szkoleniowy napisz do nas.

 

Kursy odbywają się w Poznaniu.
 

 

Aby się zapisać napisz:

 

 

szkola-masazu@home.pl

lub zadzwoń

693-574-232, watsup, messenger