Drenaż limfatyczny

DRENAŻ LIMFATYCZNY i KOSMETYCZNY

 Na naszym kursie poznasz struktury i funkcje układu limfatycznego bezpośrednio od fizjoterapeutów którzy praktykowali technikę w poznańskich klinikach onkologii i chirurgii. Dowiesz się jakie są wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, jakie są metody wykonywania masażu limfatycznego metodą polską i niemiecką, w określonych sytuacjach z wykorzystaniem w lecznictwie, rehabilitacji, kosmetyce czy medycynie estetycznej. Drenaż limfatyczny stosowany jest w likwidacji obrzęków zapalnych, zastoinowych, a także w masażu kosmetycznym i antycellulitowym.

Dzięki doświadczeniu pacy z pacjentami na najtrudniejszych oddziałach OIOM oraz przeszczepów masz szansę poznać techniki drenażu które mają zastosowanie w praktyce wraz z ich skutkami, nie jak na większości tego typu szkoleń z wiedzy książkowej.

JESTEŚMY PRAKTYKAMI, TO JEDYNE SZKOLENIE W POLSCE PROWADZONE WYŁĄCZNIE PRZEZ PRAKTYKÓW!

Drenaż jest leczeniem wspomagającym przy amputacji piersi, czyli mastektomii. Niekiedy, do drenażu limfatycznego można użyć specjalnego rodzaju kinesiotapingu. Drenaż limfatyczny jest polecany w przypadkach obrzęku KOŃCZYN, a także dla osób z cellulitem, obrzękami w obrębie twarzoczaszki, pourazowymi, pooperacyjnymi. Drenaż limfatyczny jest zabiegiem, który skutecznie pomaga w walce z otyłością i tkanką tłuszczową. Jego celem jest przepchnięcie chłonki oraz toksyn i produktów przemiany materii, by w sposób naturalny poprzez organizm zostały one wydalone. Przez wiele lat pracy na oddziałach naczyniowych i kardichirugicznych wypracowaliśmy techniki najskuteczniejsze dla pacjentów w każdej dziedzinie drenażu, które możesz teraz poznań z pierwszej ręki.

GWARANTUJEMY, ŻE DRENAŻ LIMFATYCZNY KTÓREGO CIĘ NAUCZYMY JEST NIEPORÓWNYWALNIE BARDZIEJ SKUTECZNY I DOPRACOWANY, NIŻ JAKIEKOLWIEK SZKOLENIE ODTWÓRCZE W INNEJ SZKOLE W POLSCE. TYCH DOŚWIADCZEŃ KLINICZNYCH NIE SPOTKASZ NA ŻADNYM INNYM KURSIE.
Dzięki uczestnictwu w naszym szkoleniu poznasz najnowszą metodę tapingu elastycznego w drenażu- według autorskiego opracowania zespołu szkoleniowego CF Trigger. Nasze szkolenie przeprowadzi cię przez techniki szkoły
polskiej i niemieckiej jednocześnie podczas jednego zabiegu, co daje nieporównywalnie szybsze efekty zabiegu. 

Poznasz kiesilogytaping drenażowy który jest motodą znacznie skuteczniejszą i mniej pracochłonną niż tradycyjne bandażowanie. Nauczysz się stosować drenaż w sytuacjach urazów sportowych, sińce, skręcenia, zwichnięcia, jak również w medycynie estetycznej w przypadku cellulitu wodnego. Poznasz drenaż jako wielozadaniowe narzędzie. 

Szkolenie przeznaczone dla fizjoterapeutów, studentów, kosmetyczek oraz wszystkich którzy chcą poznać tę skuteczną technikę pracy z ciałem. Nauczysz się drenować wszystkie partie ciała.


Taping elastyczny podrenażowy to to z kolei nowoczesny sposób wspomagający sam masaż limfatyczny, który niejednokrotnie można zastosować rezygnując z metody bandażowania kompresyjnego, jako długotrwałej i pracochłonnej dla pacjentów techniki. ta innowacyjna metoda pozwoli jeszcze skuteczniej pracować z obrzękami, zwalczając je w łatwieszy sposób i na dłuższy czas.

dodatkowo 
MASAŻ kosmetyczny i ujędrniający
 
tego masażu używamy w celu ujędrnienia tkanek, pozbawienia zmarszczek mimicznych, wygładzaniu cery,likwidowaniu zmarszcek mimicznych i kurzycz łapek, jak również bruzdy nosowo-wargowej, obrzęków pod oczami, odmladzania. Twoi pacjenci docenią młodą, świetlistą cerę twarzy i dekoltu bez stosowania drogich i inwazyjnych zabiegów.
 
Czas trwania szkolenia podstwaowego 10 godzin- 1 dzień (nielimitowane powtórki)
 
Zaświadczenia ukończenia szkoelnia w 2 językach na drukach World Massage Federation ( w przypadku pakietu anti-age lub trigger także zaświadczenie na międzynarodowym Druku MEN)
Dokładne Materiały szkoleniowe i powtórki w cenie (w przypadku pakietu także zakwaterowanie namiejscu)
 
Każdy uczestnik otrzymuje umiejętności fizjoterapeutów klinicznych oraz kosmetologów przygotowujących szkolenie- BEZCENNE!
  Możesz ubiegać się o finansoanie z PUP, KFS, PFRON ETC. - NAPISZ DO NAS

Ten kurs także w wersji indywidualnej na Twoje zamówienie w Twoim terminie lub z drugą osoļą, kursy w grupie znajdziesz w kalendarzu.

Zapraszamy 693574232, szkola-masazu@home.pl, watsup, messenger

Nie przeocz, skorzystaj z wiedzy praktyków klinicznych- jedyne takie szkolenie w Polsce!!