kurs bezpłatny


 

 

Szkolenie dofinansowane 100% z Powiatowego Urzędu Pracy

 

Chcesz nauczyć się swojego wymarzonego zawodu? Planujesz otworzyć własny gabinet, a może pragniesz rozpocząć pracę w salonie SPA? Organizowane przez nas kursy masażu dla bezrobotnych i fizjoterapeutów z pewnością spełnią Twoje potrzeby! Podczas nich poznasz zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne techniki wykorzystywane w fizjoterapii.

 

Nieważne czy jesteś całkowicie początkujący, czy już od jakiegoś czasu interesujesz się tym tematem – nasze zajęcia są otwarte dla każdego!

 

Jeżeli masz możliwość zarejestrowania się w swoim Powiatowym Urzędzie Pracy możesz ubiegać się o całkowite sfinansowanie Twojego zawodowego szkolenia. Napisz do nas na:

 

szkola-masazu@home.pl

 

wpisując imię, nazwisko, numer kontaktowy i nazwę Twojego Urzędu Pracy, a my wyślemy dokładną instrukcję składania wniosku oraz pomożemy w formalnościach. Możesz otrzymać pełne dofinansowanie pakietu MAX wraz z Europejskim Certyfikatem MEN i uprawnieniami do prowadzenia własnego gabinetu, własnym stołem do wykonywania swojej pracy, pełnym zakwaterowaniem oraz stypendium. Zainteresował Cię nasz kurs masażu dla bezrobotnych? Więcej informacji o dofinansowaniu znajdziesz TUTAJ

 

Organizowane przez nas kursy dla fizjoterapeutów oraz dla bezrobotnych odbywają się w wielu miejscach w Polsce – m.in. w Poznaniu, Wrocławiu oraz w Warszawie. Zapraszamy!